Prodejna

Obchod v Pražské uliciSpodní prádlo Hana Bínová se nachází v samotném centru města Kolína v ulici Pražská 3 cca 50 m od Karlova náměstí.

K přednostem naší prodejny patří nejen široká nabídka kvalitního spodního prádla rozličných střihů, materiálů a velikostí, ale především schopnost pružně reagovat na individuální potřeby zákazníků včetně odborné pomoci ochotného personálu. Především dámy ocení individuální péči a rady při výběru správného spodního prádla. K dispozici máme velikosti od XS po 4XL, u podprsenek velikosti A až J při obvodu hrudníku 65 – 115 cm.

Nabízíme široký sortiment spodního prádla od předních českých výrobců - Timo, Triola, Pleas. Původní česká značka Pleas je stále synonymem kvality dámského a pánského spodního i nočního prádla, které nabízíme v aktuálních kolekcích.

Vybrat si můžete také z pestré nabídky zahraničních značek jako např. Anita, Felina, Fantazie, které se specializují především na prádlo nejen pro ženy s plnoštíhlou postavou, ale i s velkým poprsím. Svůdné a sexy prádlo luxusních francouzských značek Simone Pérèle a Implicite nadchne svým francouzským šarmem a splní požadavky každé náročné zákaznice. Noční prádlo, ale i volnočasové oblečení, především letní plážové, nám dodává oblíbená řecká značka Vamp. Kromě zmíněných značek zahrnuje náš sortiment široký výběr dámského a pánského spodního prádla a plavek, punčochového zboží a dámských a pánských ponožek.