Jak si správně vybrat

Jak si správně vybrat

Kvalitní spodní prádlo je dnes samozřejmostí. Podtrhne ženské křivky, působí magicky na muže a dokáže ovlivnit i zdraví. Avšak hledání té správné podprsenky bývá někdy těžké. Neboť s podprsenkami je to obdobné jako s botami - vidíme spoustu krásných, ale jen málokterá padne jako ulitá.

Proto je třeba někdy trpělivě hledat a nevzdávat se dřív, než kápneme na tu pravou. Z praktických i zdravotních důvodů je důležitý použitý materiál, ve kterém ovšem bývá dnes obtížné se vyznat, především u neznačkového prádla. Jestliže visačka zaručuje tvarovou paměť, prodyšnost, rychlé schnutí, stálost barev a  zdravotní nezávadnost použitého materiálu, nepořídíme výrobek za stovku ani za dvě.

Špičkové materiály jsou směsové, s nepostradatelným podílem vlákna Lycra. Základ tvoří hladké úplety, a to buď samostatně nebo spojované s jemnou krajkou. Letí hladké materiály, ale i stále oblíbená krajka.

K nejnovějším trendům se řadí použití tzv. 3D spacerového materiálu na výrobu košíčků . Jedná se o speciální vzdušný materiál, který je nejen prodyšný, ale velmi flexibilní a dokáže formovat poprsí do přirozeného tvaru. A díky pružnému košíčku se budete cítit velmi pohodlně. Poprsí pozvedne, ale nezvětší celkový objem .

A protože výběr cestou pokus-omyl se může značně prodražit, vyplatí se navštívit naši specializovanou prodejnu prádla, která vám dokáže nabídnout prádlo od renomovaných výrobců, kde materiál je dán kvalitou námi vybraných značek. A my vám už jen pomůžeme s výběrem toho správného prádla.

Vybrat správný střih podprsenky je stejně tak složité jako vybrat správnou velikost, protože ňadra se neliší pouze velikostí, ale také svým tvarem a pevností. A i bez velkých váhových výkyvů se postava každé ženy časem mění a tak nastává potřeba změnit nejen velikost , ale i střih.

A zbývá tedy jen barva a ta je na vás.

Těšíme se na vaši návštěvu.Logo kruh HB

Naši aktuální nabídku prádla můžete sledovat na Facebooku a Instagramu
/hanabinovacz
/hanabinovaLíbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích.