Vamp – nadčasová móda pro každého

Vamp – nadčasová móda pro každého

VampVampFirma Vamp byla založena v řecké Soluni v roce 1983 jako rodinný podnik, kterým je dodnes. Ze začátku firma vyráběla pouze dámské spodní prádlo. Nicméně s nárůstem poptávky klientů začala firma obohacovat a rozšiřovat svůj sortiment až na dnešní nabídku produktů, která zahrnuje dámská a panská pyžama, noční košile, župany, spodní prádlo, šaty, i oblečení pro volný čas.

Firma Vamp klade důraz na kvalitní přírodní materiály. Právě vysoká kvalita používaných materiálů charakterizuje značku Vamp. Ať už se jedná o řeckou bavlnu nebo micromodal a viskózu rakouské firmy Lenzig.

Letošní kolekce volnočasového oblečení nabízí širokou paletu letních šatů různé délky, šatů na ramínka, a nespočet tunik vhodných nejen na pláž, ale i na běžné nošení či jiné příležitosti. Tato letní kolekce nejenže drží krok se světovými módními trendy, ale zároveň splňuje zákazníkův požadavek na kvalitu, eleganci, pohodlí, a v neposlední řadě na údržbu.

Nádherná kombinace barev a široký výběr střihů nejen pro štíhlé ženy, ale i pro ženy plnějších tvarů, čeká jen vás.Logo kruh HB

Naši aktuální nabídku prádla můžete sledovat na Facebooku a Instagramu
/hanabinovacz
/hanabinovaLíbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích.